Ota yhteyttä

Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja palveluistamme joko alla olevalla lomakkeella tai suoraan puhelimitse

Mika Heino 040 548 1486 tai sähköpostitse mika@rakentajapalveluheino.fi

Mikko Tsutsunen 044 710 4819 mikko@rakentajapalveluheino.fi

 
Olympia Stadion
Dimitrij Zaitsoff 040 7455545 dimi@rakentajapalveluheino.fi
Lauri Hanki 0400 531290 lauri@rakentajapalveluheino.fi
Jesse Jeulonen 0447766587 jesse@rakentajapalveluheino.fi

Jätkäsaaren Peruskoulu
Dimitrij Zaitsoff 040 7455545 dimi@rakentajapalveluheino.fi
Vili Kuossari 0447444962 vili@rakentajapalveluheino.fi
Marko Vuoti 0405287587 marko@rakentajapalveluheino.fi

K6
Jani Kukkurainen 0442368829 jani@rakentajapalveluheino.fi
Michael Singh 0403533048 miiku@rakentajapalveluheino.fi

Telakkaranta Kemikaalivirasto
Niko Karvonen 0449804326 niko@rakentajapalveluheino.fi

Aalto Yliopisto ACRE ja MT 13
Juuso Tuhkanen 0447661919  juuso@rakentajapalveluheino.fi

Metropolia Ammattikorkeakoulu
Panu Koivisto 0409402148 panu@rakentajapalveluheino.fi
Niko Repo 0400 763920 niko.repo@rakentajapalveluheino.fi
Andri Karu 0447444937 karu@rakentajapalveluheino.fi

Messuhotelli
Eelis Kokkonen 0447531572 eelis@rakentajapalveluheino.fi

Laajasalon ostoskeskus
Jari Parantainen 0400 297770 jari.parantainen@rakentajapalveluheino.fi

Lippulaiva
Risto Valo 040 1492466 risto@rakentajapalveluheino.fi

Antilooppikortteli / välivarasto
Mikko Tsutsunen 0447104819 mikko@rakentajapalveluheino.fi
Mikko Kirjavainen 0447536071 varasto@rakentajapalveluheino.fi

 
 
Nimi (*)
Yritys
Puhelinnumero (*)
Sähköpostiosoite
Viesti
Tarkistekoodi (*)(Syötä koodi)
 (*) Pakollinen tieto
 
 
 
Powered by Smart Kotisivutyökalu