Ota yhteyttä

Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja palveluistamme joko alla olevalla lomakkeella tai suoraan puhelimitse

Mika Heino 040 548 1486 tai sähköpostitse mika@rakentajapalveluheino.fi

Mikko Tsutsunen 044 710 4819 mikko@rakentajapalveluheino.fi

 
Lauttasaaren Metroasema
Dimitrij Zaitsoff 040 7455545 dimi@rakentajapalveluheino.fi
Marko Vuoti 0405287587 marko@rakentajapalveluheino.fi
Michael Singh 040 3533048

Allto Yliopisto ACRE
Toni Forsvik 0442368829  toni@rakentajapalveluheino.fi
Teijo Moilanen 044 7661919

TEHYKE
Panu Koivisto 0409402148 panu@rakentajapalveluheino.fi
Lauri Hanki 0400 531290 lauri@rakentajapalveluheino.fi

Teollisuuskatu 23
Niko Karvonen 0449804326 niko@rakentajapalveluheino.fi

Alberga E
Jari Parantainen 0400 297770 jari.parantainen@rakentajapalveluheino.fi

KSSHP Uusi sairaala
Topi Karppinen 040 1492466 topi@rakentajapalveluheino.fi

 
 
Nimi (*)
Yritys
Puhelinnumero (*)
Sähköpostiosoite
Viesti
Tarkistekoodi (*)(Syötä koodi)
 (*) Pakollinen tieto
 
 
 
Powered by Smart Kotisivutyökalu